O nas

Laboratorium Foto-S

znajduje się w centrum Gliwic niedaleko rynku przy ul. Matejki. Foto-S zagościł w Gliwicach w 2002r. i istnieje do dzisiaj cały czas poszerzając swoją ofertę. To doświadczenie, które posiadamy oraz wysokiej klasy sprzęt daje nam możliwość wykonywania usług na wysokim poziomie.

W laboratorium są do dyspozycji fotokioski pozwalające na samodzielny wybór formatu gradacji papieru oraz ilości odbitek. Posiadamy również system zamawiania zdjęć za pośrednictwem internetu. Zajmujemy się również fotografią tradycyjną tzn. wywołujemy filmy kolorowe (proces C-41), czarno-białe (proces B&W) i jako jedyni w Gliwicach wywołujemy slajdy (proces E-6). W niedługim czasie pojawią się kolejne nowości w związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego laboratorium

Foto-S   Zakład fotograficzny i galeria

Świadczymy usługi w zakresie fotografii i dziedzin pokrewnych. Dysponujemy własnym studiem fotograficznym. 
 
Zdjęcia do dokumentów -dowód prawo jazdy, paszport, dyplom, wiza, maturalne
- sesje w studio np. ślubne
- sesje plenerowe np. komunia
- zdjęcia tradycyjne i cyfrowe
- zdjęcia przez Internet
- wywołanie filmów C-41, B&W, E-6
- archiwizacja
- reprodukcja
- fotogadżety
- fotoalbumy, kalendarze
- Fujifilm
 
Produkty i usługi
 
Świadczymy usługi w zakresie fotografii i dziedzin pokrewnych. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonały sprzęt daje nam możliwość wykonywać zdjęcia najwyższej jakości. Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wykonania zleceń na wysokim poziomie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Staramy się, by nasz Klient wyszedł zadowolony.
W zakładzie mają Państwo do dyspozycji fotokioski, przystosowane do realizacji zleceń z większości nośników cyfrowych. Internetowy serwis pozwala w łatwy sposób przesłać pliki do realizacji
W naszym laboratorium oprócz wykonywania zdjęć wywołujemy filmy kolorowe, czarno-białe oraz pozytywy, skanujemy filmy, slajdy i zdjęcia z możliwością zapisu na CD lub DVD, reprodukujemy oraz retuszujemy stare fotografie itp.
Dysponujemy własnym studiem fotograficznym. Oprócz zdjęć do dokumentów wykonujemy sesje zdjęciowe ślubne, reklamowe czy też indywidualne. Sprzedajemy filmy, albumy, ramki oraz inne artykuły fotograficzne.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie:
* Studio
* Fotografia plenerowa i reportażowa
* Usługi laboratoryjne
* Praca grafika
* Fotogadżety
* Fotoalbumy
* Wydruki wielkoformatowe

FotoAlbum
Oddajemy do dyspozycji naszych klientów rewelacyjny i prosty w obsłudze program do tworzenia zarówno eleganckich jak i mocno zakręconych i zwariowanych albumów fotograficznych. Teraz możesz w prosty sposób stworzyć album fotograficzny. Uwiecznij na papierze fotograficznym najważniejsze momenty swojego życia, tak jak to dawniej bywało. Nie zapisuj fotografii na płytach CD, dyskach czy innych nośnikach danych, możesz z nich stworzyć papierowy album fotograficzny dla siebie i swoich bliskich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu i skorzystania z naszych usług.

.

 

TA WYTRYNA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. CZYTAJ WIĘCEJ..     

FOTO-S Sławomir Kokoszka | ul. Matejki 6, 44-100 Gliwice | tel. +48 32 300 65 45 | e-mail: info @ fotogliwice.pl

FOTO-S 2017