Regulamin

 

 

WERSJA TEKSTOWA

 

Właścicielem serwisu www.FotoGliwice.pl jest firma:

FOTO-S Sławomir Kokoszka

z siedzibą przy ul. Matejki 6, 44-100 Gliwice

NIP: 969 011 68 76

punkt realizacji zleceń www.FotoGliwice.plul. Matejki 6, 44-100 Gliwice

tel.: 32 300 65 45e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Regulamin określa ogólne warunki korzystania z laboratorium fotograficznegoFOTO-S dostępnego pod adresem internetowym: 

www.FotoGliwice.pl oraz w punkcie stacjonarnym w Gliwicach przy ul. Matejki 6.

Korzystanie z laboratorium fotograficznego FOTO-S oraz serwisu internetowegowww.FotoGliwice.pl jest jednoznaczne z akceptacją warunków określonych w niniejszym Regulaminie.

Laboratorium fotograficzne FOTO-S, www.FotoGliwice.pl zastrzega sobie prawo dowprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

Usługi wykonywane przez laboratorium fotograficzne FOTO-S, www.FotoGliwice.plpolegają na produkcji:

odbitek zdjęć, kalendarzy, fotogadżetów, powiększeń lubinnych usług pokazanych na stronie internetowej w oparciu o cyfrowe pliki graficznedostarczone przez klienta. 

2. Rejestrując się na stronie Fotogliwice.pl lub w programie do zamawiania zdjęć online klient akceptuje regulamin i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowychw celach kontaktowych, realizacji zamówienia oraz wysyłki newsletterazawierającego najnowszą ofertę reklamową.

3. Dane osobowe nie będą rozpowszechniane i udostępniane.

4. Wymagania sprzętowe (techniczne) :

– dostęp do komputera, Internetu i przeglądarki internetowej (proponowana: GoogleChrome),

– do przygotowania Fotoalbumu lub Fotokalendarza – program ClixxPixx,

– do wysyłki zdjęć – program FOTOSENDER.

Na tą chwilę program ClixxPixx nie działa na systemach WINDOWS 10.

5. Klient może złożyć zamówienie:– na odbitki ze zdjęć cyfrowych zapisanych w formacie jpg, tiff i bmp. Po indywidualnych ustaleniach jest możliwość wykonania zdjęć z plików graficznycho innych formatach, o ile będzie możliwa ich obróbka w programie PhotoShop –posługując się programem do zdjęć on-line (minimalna kwota zamówienia to 5,00 PLN),

– na Fotoalbum lub Fotokalendarz – poprzez przyniesienie projektu wykonanegow programie ClixxPixx lub wykonanego w innym programie graficznym ale spełniający parametry techniczne potrzebne do wykonania produktu do laboratorium.

6. Przy zleceniach internetowych standardem w naszej firmie jest nanoszeniepoprawek gęstościowych oraz w wyjątkowych przypadkach również kolorystycznych w celu otrzymania optymalnej jakości zdjęcia. Jeżeli zlecającyżyczy sobie aby nie dokonywać żadnych poprawek, prosimy w polu ”Uwagi” wpisać„bez korekcji”.

7. Przy zleceniach internetowych nie stosuje się dodatkowych rabatów na Karty Fuji.

8.Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez 7 dni. Realizacja i wysyłka zamówień odbywa się w dni robocze. Zlecenie wysłane do godziny 24.00 jest doodebrania dnia następnego po godzinie 15:00 z wyjątkiem sobót i niedziel oraz dni świątecznych.

9. Zamówienia zagraniczne nie są realizowane.

10.Po odebraniu przez nas zamówienia przesyłamy do klienta e-mail potwierdzający,który jest zarazem akceptacją zlecenia.

11.Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza,w którego treści należy wpisać dane adresowe.

12.Zamówienia nieopłacone przez okres dłuższy niż czternaście dni zostanąanulowane i usunięte.

13.Czas dostawy towaru:– kurier – do 3 - 4 dni roboczych– Poczta Polska – do 3-4 dni roboczych list polecony priorytetowy.

14. Termin dostawy przesyłki do klienta = czas realizacji + czas dostawy.

15. Zamówienie po wykonaniu zostaje wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

16. Ceny usług podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

17. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon. W przypadku chęci otrzymaniafaktury VAT należy podać niezbędne dane w formularzu.

18. Koszty przesyłki płatne są dodatkowo, w zależności od wyboru formy wysyłki:

– kurier: 24 złote

– Poczta Polska

– list polecony 13 złotych.

Paczki powyżej 30 kg wysyłane są tylko kurierem.

19. Kupujący może dokonać zapłaty za zamówienie:

– przy odbiorze osobistym,

– przelewem na konto: ING Bank Śląski90 1050 1285 1000 0090 7935 3554 Foto-S Sławomir Kokoszka ul. Matejki 6,44-100 Gliwice 20.

Klient ma prawo do pisemnego odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie drogą listowną lub mailową w terminie doczternastu dni od daty otrzymania przesyłki. Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru na adres siedziby sklepu w terminie do czternastu dni od wystosowania pisma. Towar powinien być nieużywany, zapakowany w oryginalne opakowanie wraz ze wszystkimi akcesoriami.

21. Do zwracanego produktu należy dołączyć oryginał rachunku (paragon, faktura).

22. Strona FotoGliwice.pl zobowiązuje się do zwrotu ceny towaru na konto bankoweklienta po otrzymaniu zwrotu produktu.

23.W celu reklamacji klient zobowiązany jest do wystosowania listu reklamacyjnegoz podaniem powodów reklamacji oraz z propozycją formy jej rozpatrzenia.

24.Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie do czternastu dni od daty jejotrzymania.

25.Ceny podane przy każdym z produktów podczas zamawiania są aktualnei obowiązujące. Cenniki promocyjne będą rozsyłane za pomocą newslettera.

26.Kolory produktów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych w Strona FotoGliwice.pl zastrzega sobie prawo

do zmiany cen oferowanych produktów i usług, wprowadzania nowych towarów oraz organizowaniai odwoływania promocji.

27.Strona FotoGliwice.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zasadachdziałania i warunkach sprzedaży o czym niezwłocznie poinformujezarejestrowanych wcześniej klientów.

28.W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanieodpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

TA WYTRYNA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. CZYTAJ WIĘCEJ..     

FOTO-S Sławomir Kokoszka | ul. Matejki 6, 44-100 Gliwice | tel. +48 32 300 65 45 | e-mail: info @ fotogliwice.pl

ITDESIGN.PL 2017