O nas

Laboratorium Foto-S

znajduje się w centrum Gliwic niedaleko rynku przy ul. Matejki. Foto-S zagościł w Gliwicach w 2002r. i istnieje do dzisiaj cały czas poszerzając swoją ofertę. To doświadczenie, które posiadamy oraz wysokiej klasy sprzęt daje nam możliwość wykonywania usług na wysokim poziomie.

W laboratorium są do dyspozycji fotokioski pozwalające na samodzielny wybór formatu gradacji papieru oraz ilości odbitek. Posiadamy również system zamawiania zdjęć za pośrednictwem internetu. Zajmujemy się również fotografią tradycyjną tzn. wywołujemy filmy kolorowe (proces C-41), czarno-białe (proces B&W) i jako jedyni w Gliwicach wywołujemy slajdy (proces E-6). W niedługim czasie pojawią się kolejne nowości w związku z tym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego laboratorium

Foto-S   Zakład fotograficzny i galeria

Zdjęcia ekspresowe i przez internet

Kontakt: tel. +48 32 300 65 45, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ul. Matejki 6, 44-100 Gliwice. 

Świadczymy usługi w zakresie fotografii i dziedzin pokrewnych. Dysponujemy własnym studiem fotograficznym. 
 
Zdjęcia do dokumentów -dowód prawo jazdy, paszport, dyplom, wiza, maturalne
- sesje w studio np. ślubne
- sesje plenerowe np. komunia
- zdjęcia tradycyjne i cyfrowe
- zdjęcia przez Internet
- wywołanie filmów C-41, B&W, E-6
- archiwizacja
- reprodukcja
- nadruk na DVD, CD
- fotogadżety
- fotoalbumy, kalendarze
- Fujifilm
 
Produkty i usługi
 
Świadczymy usługi w zakresie fotografii i dziedzin pokrewnych. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonały sprzęt daje nam możliwość wykonywać zdjęcia najwyższej jakości. Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wykonania zleceń na wysokim poziomie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Staramy się, by nasz Klient wyszedł zadowolony.
W zakładzie mają Państwo do dyspozycji fotokioski, przystosowane do realizacji zleceń z większości nośników cyfrowych. Internetowy serwis pozwala w łatwy sposób przesłać pliki do realizacji
W naszym laboratorium oprócz wykonywania zdjęć wywołujemy filmy kolorowe, czarno-białe oraz pozytywy, skanujemy filmy, slajdy i zdjęcia z możliwością zapisu na CD lub DVD, reprodukujemy oraz retuszujemy stare fotografie itp.
Dysponujemy własnym studiem fotograficznym. Oprócz zdjęć do dokumentów wykonujemy sesje zdjęciowe ślubne, reklamowe czy też indywidualne. Sprzedajemy filmy, albumy, ramki oraz inne artykuły fotograficzne.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie:
* Studio
* Fotografia plenerowa i reportażowa
* Usługi laboratoryjne
* Praca grafika
* Fotogadżety
* Fotoalbumy
* Wydruki wielkoformatowe

FotoAlbum
Oddajemy do dyspozycji naszych klientów rewelacyjny i prosty w obsłudze program do tworzenia zarówno eleganckich jak i mocno zakręconych i zwariowanych albumów fotograficznych. Teraz możesz w prosty sposób stworzyć album fotograficzny. Uwiecznij na papierze fotograficznym najważniejsze momenty swojego życia, tak jak to dawniej bywało. Nie zapisuj fotografii na płytach CD, dyskach czy innych nośnikach danych, możesz z nich stworzyć papierowy album fotograficzny dla siebie i swoich bliskich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu i skorzystania z naszych usług.

.

gra miejska 2020

Gra Miejska Gra Miejska "Poznaj Aktorów Teatru Miejskiego w Gliwicach" 

Organizatorami Gry Miejskiej jest zakład fotograficzny FOTO-S KOKOSZKA, Galeria Na6 oraz Galeria MELINA.

Wsparcie finansowe: Budżet Miasta Gliwice, FUJIFILM

Gra rozpocznie się 10 lipca 2020 o godz 17:30, a zakończy się 30 lipca 2020 o godzinie 17:00  podczas finisażu
wystawy fotograficznej Dariusza Trześniowskiego „Chcę to zobaczyć, Natychmiast!"
31 lipca 2020 o godz 13:00 w Galerii Na6 w Gliwicach ul. Matejki 6 odbędzie się losowanie nagród.

karta miniatura

W Grze mogą wziąć udział osoby, które pobiorą i zainstalują na swoich telefonach komórkowych aplikację MOBILE Photo-Kiosk udostępnioną przez Foto-S Kokoszka. 
Dla osób nie posiadających telefonu umożliwiającego zainstalowanie w/w aplikacji zostały przygotowane specjalne karty konkursowe, które będą podstawą do udziału w naszej grze. 
Karty będzie można pobrać w laboratorium fotografii Foto-S ul. Matejki 6 w godzinach otwarcia lub pobrać  PDF do druku klikając w obrazek karty lub TUTAJ (7,5MB).

Zadaniem uczestników gry jest odnalezienie rozmieszczonych, w różnych punktach miasta Gliwice, zdjęć portretów aktorów Teatru Miejskiego w Gliwicach,  sfotografowanie ich telefonem komórkowym oraz wysłanie kompletu zdjęć przy pomocy aplikacji do organizatora. 
KOD LABORATORIUM w aplikacji: 1252

Uczestnicy korzystający z karty konkursowej, po odnalezieniu zdjęć, powinni w odpowiednim miejscu na karcie wpisać kod literowy z opisu zdjęcia. Odnalezione i umieszczone na karcie konkursowej wszystkie kody utworzą hasło.

Zgłoszenia (wysłane przy pomocy aplikacji) oraz karty konkursowe (dostarczone do zakładu Foto-S Kokoszka) będą brały udzia Organizatorami Gry Miejskiej jest zakład fotograficzny FOTO-S KOKOSZKA, Galeria Na6 oraz Galeria MELINA.

Wsparcie finansowe: Budżet Miasta Gliwice, FUJIFILM

Gra rozpocznie się 10 lipca 2020ogodz 17:30 a zakończy się 30 lipca 2020o godzinie 17:00 . Podczas finisażu wystawy fotograficznej Dariusza Trześniowskiego „Chcę to zobaczyć, Natychmiast! 31 lipca 2020 o godz13:00 w Galerii Na6 w Gliwicach ul. Matejki 6 odbędzie się losowanie nagród

karta miniatura

 W Grze mogą wziąć udział osoby, które pobiorą i zainstalują na swoich telefonach komórkowych aplikację 
MOBILE Photo-Kiosk udostępnioną przez Foto-S Kokoszka. 
Dla osób nie posiadających telefonu umożliwiającego zainstalowanie w/w aplikacji 
zostały przygotowane specjalne karty konkursowe, które będą podstawą do udziału w naszej grze. 
Karty będzie można pobrać w laboratorium fotografii Foto-S ul. Matejki 6 w godzinach otwarcia 
lub pobrać  PDF do druku klikając w obrazek karty lub TUTAJ (7,5MB).

 

Zadaniem uczestników gry jest odnalezienie rozmieszczonych, w różnych punktach miasta Gliwice, zdjęć portretów aktorów Teatru Miejskiego w Gliwicach,  sfotografowanie ich telefonem komórkowym oraz wysłanie kompletu zdjęć przy pomocy aplikacjido organizatora.  Udział w losowaniu nagród ufundowanych przez sponsorów.

Uczestnik sam wybiera wariant gry . Uczestniczyć w grze można na 3 sposoby:

  1. Sfotografować telefonem komórkowym minimum 15 różnych odnalezionych zdjęć i wysłać je przy pomocy aplikacji MOBILE PHOTO KIOSK do organizatora.
    (Aplikacja bezpłatna, do pobrania w sklepie Google Play lub AppStore. Kod laboratorium do wpisania po instalacji: 1252)
  2. Oznaczyć w odpowiednim miejscu Karty Gry kod literowy, który znajduje się w punktach gry przy zdjęciach. Odnalezione litery utworzą hasło.
    Kartę Gry należy dostarczyć osobiście do punkty wskazanego przez organizatora (ul. Matejki 6) (do dnia 30 lipca do godz. 10:00)
  3. Nanieść na Karty Gry odpowiedzi na pytania znajdujące się w  niektórych punktach gry przy zdjęciach.  Kartę Gry należy dostarczyć osobiście do punkty wskazanego przez organizatora (ul. Matejki 6) (do dnia 30 lipca o godz. 10:00)

Jeśli masz ochotę wykorzystać wszystkie 3 sposoby – oczywiście można! Zwiększa to również szansę na wygranie atrakcyjnych nagród  m.in aparatów FujiFilm INSTAX, voucherów do punktów kulturalnych, usługowych i gastronomicznych w Gliwicach oraz ciekawych gadżetów!

TA WYTRYNA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. CZYTAJ WIĘCEJ..     

FOTO-S Sławomir Kokoszka | ul. Matejki 6, 44-100 Gliwice | tel. +48 32 300 65 45 | e-mail: info @ fotogliwice.pl

FOTO-S 2017